Rzeszowski Ośrodek

ROOD

dłonie

Rzeszowski Ośrodek Opieki Dziennej

Fundacja Rudek dla Życia prowadzi Rzeszowski Ośrodek Opieki Dziennej od 1 lutego 2019 roku. Jest to ośrodek dostosowany do potrzeb osób starszych oraz osób z  niepełnosprawniściami. Wspieramy osoby starsze, niepełnosprawne, które z powodu szeregu barier czy niekorzystną sytuacją ekonomiczną są wyłączone z możliwości korzystania z podstawowych usług społecznych wpływających na ich rozwój i funkcjonowanie w społeczeństwie. Działamy przez cały rok, we wszystkie dni robocze, w godzinach dostosowanych do potrzeb naszych podopiecznych.

Projekt realizowany w naszym Ośrodku

OBEJRZYJ FILM O RZESZOWSKIM OŚRODKU OPIEKI DZIENNEJ PROWADZONY PRZEZ NASZĄ FUNDACJĘ

Lokalizacja Ośrodka

Rzeszowski Ośrodek Opieki Dziennej
ul. Klonowa 26

Powierzchnia lokalu to 150 m2, lokal jest przestronny i posiada szerokie korytarze ułatwiające przemieszczanie się. Jest to lokal parterowy dostosowany do osób z niepełnosprawnością, posiada 3 tolatety w tym jedną przystosowana dla osób z niepełnosprawością. Osoby z niepełnosprawnością, starsze i potrzebujęce, króre wymagaja pomocy w dotarciu do osrodka dowożne są naszym busem dostosowanym do przewozów osób starszych i z niepełnosprawnościa.

10 października 2023 r.

Otwarcie Nowego Lokalu