Projekt ROOD

REHABILITACJA OSÓB W RZESZOWSKIM OŚRODKU OPIEKI DZIENNEJ

logo Fundacja Rudek dla Życia
ROPS

FUNDACJA RUDEK DLA ŻYCIA ZAPRASZA DO UDZIAŁU W PROJEKCIE REHABILITACJA OSÓB W RZESZOWSKIM OŚRODKU OPIEKI DZIENNEJ

Fundacja Rudek dla Życia zaprasza do udziału w projekcie
,,Rehabilitacja osób w Rzeszowskim Ośrodku Opieki Dziennej”.
CZAS TRWANIA PROJEKTU OD 21.07.2021 – 31.10.2021
BENEFICJENCI PROJEKTU – 15 osób niepełnosprawnych w wieku 65 lat i więcej, będących mieszkańcami Miasta Rzeszów oraz powiatu Rzeszowskiego.
W ramach projektu, który jest dofinansowany ze środków Regionalnego Ośrodka Polityki Społeczne w Rzeszowie, uczestnicy projektu mają zapewnione:

1. 225 godzin Kinezyterapii (ćwiczenia czynne) – prowadzonych pod okiem fizjoterapeuty
2. 300 godzin masażu ręcznego – prowadzonych przez masażystę.

Działania prowadzone są w dni powszednie od 21.07.2021 do 31.10.2021 w godzinach pomiędzy 10:00 a 12:00
Miejsce realizowania działań to ul. Graniczna 21 w Rzeszowie
Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji z:
Łukasz Czajkowski

Zadanie jest współfinansowane ze środków Regionalnego Ośrodka Polityki Społeczne w Rzeszowie.

Realizator projektu:
Fundacja Rudek dla Życia
ul. Hetmańska 40A

KOORDYNATOR PROJEKTU
Łukasz Czajkowski

Rzeszowski Ośrodek Opieki Dziennej
ul. Graniczna 21

Zadanie jest współfinansowane ze środków Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie.