Projekt ROOD

REHABILITACJA OSÓB W RZESZOWSKIM OŚRODKU OPIEKI DZIENNEJ

logo Fundacja Rudek dla Życia
ROPS

FUNDACJA RUDEK DLA ŻYCIA INFORMUJE O ZAKOŃCZENIU PROJEKTU REHABILITACJA OSÓB W RZESZOWSKIM OŚRODKU OPIEKI DZIENNEJ

Projekt realizowany przez Fundacje Rudek dla Życia „Rehabilitacja osób w Rzeszowskim Ośrodku Opieki Dziennej” dobiegł do końca.
Projekt trwał od 21 lipca do 31 października 2021 roku, beneficjentami projektu były osoby niepełnosprawne powyżej 65 roku życia, będących mieszkańcami Miasta Rzeszowa oraz powiatu Rzeszowskiego.
W ramach projektu, który został dofinansowany ze środków Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie, przeprowadzono łącznie 300 godzin masażu ręcznego (15 osób x 20 godz.) oraz 225 godzin kinezyterapii (15 osób x 15 godzin).

Miejscem prowadzenia działań był Rzeszowski Ośródkę Opieki Dziennej, który znajduje się przy ul. Graniczna 21 w Rzeszowie.
Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z dyrektorem placówki:

Łukasz Czajkowski

Zadanie jest współfinansowane ze środków Regionalnego Ośrodka Polityki Społeczne w Rzeszowie.

Realizator projektu:
Fundacja Rudek dla Życia
ul. Hetmańska 40A

KOORDYNATOR PROJEKTU
Łukasz Czajkowski

Rzeszowski Ośrodek Opieki Dziennej
ul. Graniczna 21

Zadanie było współfinansowane ze środków Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie.